W NASZEJ OFERCIE

SPRZEDAZ DREWNA
TRANSPORT DREWNA
DREWNO KOMINKOWE

» O nas

Z.U.H. Grzegrzółka z siedzibą w Rębkowie, to firma rodzinna założona w 1994 roku przez Janusza Grzegrzółkę. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie transportem drewna. Z czasem rozszerzyliśmy działalność o handel drewnem.

W ciągu ponad 22 lat istnienia udoskonaliliśmy firmę do zapotrzebowania rynku, który jest bardzo wymagający i z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że jesteśmy w stanie zadowolić każdego klienta.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i dużych korporacji i firm na terenie Polski i poza nią.

Dysponujemy specjalistycznym zapleczem maszyn i pojazdów, oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę kierowców i sprzedawców drewna, dzięki czemu nasze produkty i usługi są zawsze na czas oraz najwyższej jakości. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, z największym profesjonalizmem.

Siłą naszej firmy jest tradycja, wieloletnie doświadczenie założyciela oraz młody zespół ludzi pełnych entuzjazmu i zaangażowania.

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ I SZEROKI ASORTYMENT DREWNA

Dysponujemy specjalistycznym zapleczem maszyn i pojazdów, dzięki czemu nasze produkty i usługi są zawsze na czas i najwyższej jakości. W naszej szerokiej ofercie usług i produktów, każdy znajdzie coś dla siebie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie z największym zaangażowaniem i profesjonalizmem.